This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Intensive Tar Remover

Bezpečný a rýchlo pôsobiaci odstraňovač asfaltových škvŕn, lepidla, oleja a palivových zvyškov.

V teplých mesiacoch je povrch vozovky rozpálený, čo môže spôsobiť že sa časti roztaveného asfaltu dostanú na vašu karosériu. Ich odstránenie iba s použitím šampónu môže byť ťažké. Tieto miesta je vidno prevažne na bledých farbách a môžu narušiť vzhľad čistého vozidla.

Autoglym Intense Tar Remover sa môže používať na exteriéry aby odstránil asfalt, olej, maziva a živice.

V interiéry sa môže použiť na odstránenie farby, žuvačiek, zvyškov lepidla a olejových fľakov zo sedadiel, kobercov a drsných povrchov.

Rada od profíka: použite Intense Tar Remover na odstránenie zvyškov vosku alebo pasty z gumených alebo plastových povrchov.

EXTERIÉR

  1. Naneste priamo na časti asfaltu pomocou čistej utierky.
  2. Časti asfaltu sa začnú rozpúšťať. Nechajte pôsobiť 1-2 minúty a následne zotrite alebo spláchnite. Silné usadeniny ako vosk, olejové škvrny, zvyšky paliva alebo rôzne adhezíva si vyžadujú jemné narušenie.

INTERIÉR

  1. Vyskúšajte farebnú stálosť na malom skrytom mieste. Naneste malé množstvo na čistú utierku a dostaňte produkt do škrvny.
  2. Jemne narušte špinu a utriete čistou utierkou. Nechajte miesto uschnúť.
  3. Ošetrené miesto vyčistite pomocou Interior Shampoo aby ste odstránili všetky zvyšky.

Otázka: Môžem použiť Intense Tar Remover na disky kolies a pneumatiky aby som odstránil tvrdé časti asfaltu?
Odpoveď: Áno, Intense Tar Remover je bezpečný voči diskom kolies a pneumatikám.

Otázka: Môžem použiť Intense Tar Remover v interiéry na odstránenie škvŕn?
Odpoveď: Áno, Intense Tar Remover si efektívne poradí so škvrnami v interiéri. Jednoducho naneste na poškodené miesto a narušte špinu pomocou interiérovej špongie alebo mikrovlákna. Akonáhle ste skončili, odporúčame vyčistiť celé sedadlo alebo koberček pomocou Interior Shampoo, aby ste dosiahli ešte čistejší povrch

Otázka: Môže sa Intense Tar Remover použiť na odstránenie zvyškov lepidla z karosérie.
Odpoveď: Áno, Intense Tar Renover je skvelý na odstránenie zvyškov lepidla na vašej karosérii. Jednoducho naneste Intense Tar Remover na dané miesto a nechajte ho chvíľku pôsobiť aby uvoľnil lepidlo, ktoré odstránite a následne jemne utriete pomocou mikrovláknovej utierky Hi-Tech Microfibre.