This is a demo store. No orders will be fulfilled.

O NÁS

 1. VÁŠEŇ PRE DOKONALOSŤ

  Naše pátranie po dokonalosti sa začalo s ôsmimi priekopníckymi produktami na ošetrenie a starostlivosť o auto, ktoré vdýchli nový život do unavenej karosérie a diskov. Z našich priestorov v Welwyn Garden City, sa spoločnosť Autoglym rýchlo stalo meno, ktorému možno dôverovať, nachádzajúc domov na policiach u národných automobilových predajcoch a garážiach.

 2. VYDÁVAME SA NA CESTU

  Vydanie Žiarivého voskového leštidla (Radiant Wax Polish) utvrdilo náš vzťah s Britským automobilovým obchodom, avšak čoskoro sme si uvedomili, že náš záväzok ku kvalitnej starostlivosti o automobily bol zdieľaný po celej zemeguli. Nše zastúpenie v Škandinávii, Holandsku a Nemecku sa rozrástlo do celej Európy a dnes spoločnosť Autoglym pomáha udržiavať automobilových hrdinov vo viac ako štyridsiatich krajinách.

 3. VÝSTAVNÝ LESK DOMA

  Žiarivý vzhľad znamená trochu údržby, a netrvalo dlho a nadšenci doma chceli aby ich autá vyzerali tak panensky čisté ako keď prvý krát opustili autopredajňu. Ako reakcia na to, sme boli na čele tvorenia sady jednoducho použiteľných vysoko kvalitných produktov na ošetrenie automobilu pre predajne - sadu, ktorú naďalej inovujeme a vyvíjame. Dnes spoločnosť Autoglym poskytuje viac ako šesťdesiat špecializovaných produktov pre nadšených šoférov.

 4. KRÁĽOVSKÝM VYMENOVANÍM

  Naše vysoké štandardy nám vyslúžili Vymenovanie dodávateľov pre kráľovsky dvor Jej Kráľovskou Výsosťou v roku 1991, avšak skutočne sme sa cítili poctení, keď nám v tom istom roku takisto udelili Vymenovanie dodávateľov pre kráľovsky dvor Jej Kráľovskou Výsosťou Princom z Walesu. Vyrobené vo Veľkej Británii pre Veľkú Britániu, naše rýchle rozširovanie znamenalo, že sme museli nájsť nový domov v Letchworth Garden City.

 5. NEZÁLEŽÍ NA TOM AKO CESTUJETE, JE PODSTATNÉ, ŽE ŽIARITE

  V roku 1994 sme predstavili oddelenie pre Verejné služobné vozidlá pre autobusy, diaľkové autobusy a vlaky v celej krajine.

 6. ŽIVOT NA CESTE JE TVRDÝ, LIFESHINE JE TVRDŠÍ

  Vždy sme vedeli, že len najdokonalejšia technológia bude znamenať dlhotrvajúci lesk a v roku 2004 sa nám podarilo zdokonaliť systém LifeShine pre absolútnu ochranu vozidla hneď pri odchode z autopredajne. S ošetreniami pre karosériu, vnútorné plasty a sklo, LifeShine udržalo tisícky áut žiarivé ako pri ich prvej jazde, nezávisiac od počasia. Tretí Kráľovský Príkaz na Vymenovanie dodávateľov pre kráľovsky dvor, tentokrát Jej Veličenstvom Kráľovnou, bol dôvodom na oslavu.

 7. ŽIARENIE VO VYSOKOM ROZLÍŠENÍ

  Náš zatiaľ najlepší vosk. Trvalo nám roky vylepšovania, kým sme to dosiahli, totižto až do takej miery sme zapálení za to, aby sme vyzerali dobre. Autoglym Vosk s hlbokým leskom (High Definition Wax) sme zdokonalili z nespočetných receptúr a počas mesiacov testovania, aby sme vytvorili niečo oveľa lepšie ako tvrdé, nepoddajné alternatívy, ktoré boli predtým na trhu. Výsledkom BOL JEDNODUCHO NÁŠ NAJLEPŠÍ PRODUKT

 8. MAJSTER OBNOVENÝ

  Naše vedúce leštidlo môže mať legendárny štatút medzi vlastníkmi automobilov po celom svete, avšak po 48 rokoch sme sa chceli uistiť, že sa nestávame samoľúbi. Opierajúc sa o roky skúseností, keď sme začínali s našimi ôsmimi pôvodnými produktami, náš tím pre inováciu stanovil novú latku pre najvyšší štandard v starostlivosti o automobily. Opätovne sformulované leštidlo Leštiaca pasta (Super Resin Polish) sa z najlepšieho ešte zlepšilo. Ťažko by ste hľadali garáž automobilového nadšenca bez fľaše.

 9. ČÍM SME STARŠÍ, TÝM VYZERÁME LEPŠIE

  V roku 2015 sme oslavovali naše 50te výročie. Päťdesiat rokov neprestajnej inovácie v celej ponuke produktov úzkostlivo navrhnuté na trvácny lesk. Aby sme to oslávili, spojili sme sa s naším automobilovými partnermi, aby sme vyvinuli Ochranu diskov (Wheel Protector), super-hydrofóbnu, trvanlivú bariéru, ktorá minimalizuje adhéziu brzdného prachu, takže Vaše disky zostávajú čisté dlhšie.

 10. Najlepšia kúpa roka 2016

  Naša nová Kompletná sada na úpravu svetiel (Headlight Restoration Complete Kit), ktorú sme uviedli na trh, vyhrala ocenenie časopisu Auto Express ako „Najlepšia kúpa roka 2016 (Best Buy)“. Obnovovateľ laku (Paint Renovator) a Ochrana diskov (Wheel Protector) boli takisto pochválené v ich kategórii testovacích produktov.

NÁJDITE PREDAJCU...

Nakupujte v internetovom obchode alebo zadajte Vaše poštové smerové číslo a nájdite najbližšieho predajcu produktov Autoglym